Gizlilik İlkesi

GİZLİLİK İLKESİ

Tahtapot ekibi olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs.olarak) sizlerden talep etmekteyiz. Müşterilerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece yine müşterilerimiz ulaşabilmektedir ve bu bilgiler ancak hesap sahibi müşterilerimiz tarafından değiştirilebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
www.tahtapot.com, alışverişiniz süresince topladığı, size ait olan bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Sitemizde yer alması durumunda Tahtapot.com’ dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Tahtapot bültenini almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.
Müşterilerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşterilerimiz ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşterilerimiz değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunluluğu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
Ödeme sayfasında istenmesi durumunda, vermiş olduğunuz verileriniz, siteden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Tahtapot veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin tahtapot.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Tahtapot’a gerek görmeniz halinde, aşağıda yer alan bilgilerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz…
Müşteri Hizmetlerimiz: info@tahtapot.com
Kurumsal adresimiz: Üniversiteler mah. Beytepe Lodumlu Köyü Yolu. Cyberpark Tepe Binası Ofis no: Z 41 B Bilkent / Ankara