Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Çocuk ilk doğduğunda ahşap bir resim çerçevesi gibidir. Ahşap kadar doğal ve içi rengarenk resimlerle doldurmak için hazır. 

Düşündük ki bu sınırsız çerçevenin içine çizilecek dünya için yalnız aileler ve öğretmenlerin değil toplumun eğitimli bireyleri olarak hepimizin bilgi birikimlerimizi yeni nesillere aktarmamız gerekiyor. Bu düşünceyle yola çıktık ve bu düşünceyle yolumuza devam ediyoruz.

Bugünün yetişkinleri olarak gelecek nesillere aktarabileceğimiz her bilgiyi, her beceriyi ve her vizyonu Dünya'nın geleceğine atacağımız bir tohum olarak görüyoruz.

Gelecek Nesillere Güveniyoruz

 

EKİBİMİZ

Pınar AKTAŞ YÜKSEL

3D Modelleme

Pınar AKTAŞ YÜKSEL, PFY Mühendislik Mimarlık Ltd. Şti. kurucularından olup firmanın Mimari projelerinden sorumludur. Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü Mezunudur ve ODTÜ Mimari Koruma Yüksek Lisans programında akademik çalışmalarına devam etmektedir.

3dsMax, SketchUp, VRAY gibi 3 boyutlu modelleme ve render uygulamalarında deneyim sahibi olup özel sektörde edindiği bu deneyimi gelecek nesillerle paylaşma fikriyle 3D modelleme atölyeleri fikrini gündeme getirmiştir.

Geleceğin Mimarlarına, İç Mimarlarına, Oyun ve Animasyon Modelleme Uzmanlarına ve Grafik Tasarımcılarına ilham vermek ve onlara bu yolda ilk tohumlarını aşılamak için sizleri bekliyor.

Furkan YÜKSEL

Robotik ve Kodlama

Furkan YÜKSEL, PFY Mühendislik Mimarlık Ltd. Şti. kurucularından olup firmanın Robotik ve Otomasyon projelerinden sorumludur. Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunudur ve Hacettepe Makina Mühendisliğinde akademik çalışmalarına devam etmektedir.

Gömülü Sistemler, Mikroişlemciler, Arduino, Endüstriyel Otomasyon ve Robotik alanlarında deneyim sahibi olup sektörde edindiği bu deneyimi gelecek nesillerle paylaşmak Robotik ve Kodlama atölyelerinde yer almaktadır.

Geleceğin Mühendislerine ışık tutmak ve bu yolda ilk adımlarını atmalarını sağlamak için sizleri bekliyor.

Gelecek Nesillere İnanıyoruz