Infinity Clock- Anthracite / Sonsuzluk Saati- Antrasit

 190,00

Infinity Clock- Anthracite / Sonsuzluk Saati- Antrasit

Sizin Saatiniz Sonsuzluğa Doğru Aksın…

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Açıklama: Dekoratif Duvar Saati

Dış Çapı: 50 cm (Standart duvar saati boyutlarından büyüktür, özel olarak tasarlanmıştır)

Kalınlık: 3 cm

Malzeme: 25 mm ve 6 mm ‘lik mdf plaka üzeri özel koruyucu boyama işlemi uygulanır. Ürünün çerçeve ve orta göbek ve üst, alt,sağ , sol parçaları antrasit renktedir. Saat dilimlerini gösteren çizgiler gümüş renktedir. Akrep ve yelkovan parçaları sac üretimdir.

Diğer: Saatimiz duvar için tasarlanmıştır ve arkasında askı plakası monte edilmiş bir şekilde gönderilir. Mekanizması sessiz çalışan, akar mekanizmadır. Saat mekanizması, akrep,yelkovan ve saniye ekipmanları taşıma esnasında kırılmaması için saatinize demonte olarak gönderilir. Bütün ürünlerimiz taşıma esnasında kırılma ve darbeye karşı korunmak üzere özel olarak paketlenmiş halde tarafınıza gönderilir

Uyarılar: Ürününüz fotoğraftaki haline göre, çekim ortamındaki ışık ve materyaller nedeniyle ufak renk ve doku farklılıkları gösterebilir. Akrep ve yelkovan stilleri farklılık gösterebilir. Farklı renkte ürün siparişleri için lütfen müşteri hizmetleri ile ‘info@tahtapot.com’ e-posta adresi üzerinden iletişime geçiniz. Ürünlerinizi nem, sıcaklık ve darbelerden uzak tutunuz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Infinity Clock- Anthracite / Sonsuzluk Saati- Antrasit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir