Teslimat ve Ödeme Şekilleri

TESLİMAT VE ÖDEME ŞEKİLLERİ

Ödeme Şekillerimiz
-Havale / EFT
Siparişinize ait ödemenizi banka havalesi / eft yoluyla yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı size gösterilen banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir.
Havale Bilgilerimiz:
PFY MÜHENDİSLİK MİMARLIK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
BANKA ADI: TÜRKİYE İŞ BANKASI
IBAN NO: TR880006400000142760446588
Kargo Detayları
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde, sizin için özel olarak paketlenerek kargoya teslim edilir. Teslimat adresi’nin Ankara’ya olan uzaklığına göre kargo şirketi 1-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından TAHTAPOT.COM garantisi ile size teslim edilecektir.
Siparişleriniz YURTİÇİ Kargo ile hızlı bir şekilde gönderilecektir
Tahtapot.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde, tarafımızdan aksi belirtilmediği sürece herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz.
Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın YURTİÇİ Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Tahtapot’a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.
Stok / İade ve Değişim
TAHTAPOT.COM online alışveriş sitesidir. Web sitemiz içerisinde aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanınır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bu durumda ürün stoğumuz tükenebilmektedir
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
Bir haftalık beğenme garantisi kapsamında müşteri ürünü teslim almasından itibaren 7 gün içinde ürünü geri iade edebilir. Bu geri iadenin sebebi ürünün teknik arızası ya da defosu ise tahtapot.com ürünün ücreti ve kargo bedeli toplamı kadar başka ürün ile değişimi ya da ücret iadesi yapacaktır. Eğer iade sebebi “beğenmeme” ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca o beğenilmeyen ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir.